چری آریزو 5 جی تی حین تست با روکش استتار مشاهده شد

گویا چری تصمیم دارد تا خط محصول آریزو 5 را گسترش دهد و تیپ‌های دیگری را به شبکه این خودرو بیفزاید. یکی از این خودروهای چری آریزو 5 GT‌ است که اکنون تصاویر آن حین تست جاده‌ای با پوشش‌های مخصوص استتار مشاهده شده است. چری آریزو 5 جی تی به جدیدترین پیشرانه خانواده چری یعنی موتور 1.6 لیتری توربوشارژر مجهز است و انتظار می‌رود عملکرد آن همانند یک سدان اسپرت واقعی باشد. پیشرانه 1.6 لیتری توربوشارژر چری برای نخستین بار در تیگو 8 ظاهر شد. این پیشرانه حداکثر 197 اسب‌بخار قدرت و 290 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. گیربکس هفت سرعته دوکلاچه خیس نیز وظیفه انتقال قدرت به دیفرانسیل جلو را در چری آریزو 5 جی تی برعهده دارد.

بزرگترین و مشهودترین المان طراحی چری آریزو 5 جی تی، نماد GT است که در جلوپنجره این خودرو نصب شده است. اکثر قسمت‌های خودرو با برچسب‌های استتار پوشیده شده‌اند و نمی‌توان تصور دقیقی درباره ظاهر خودرو داشت اما مطابق فرم کلی خودرو می‌توان انتظار داشت که طراحی این خودرو شبیه به مدل مفهومی چری آریزو استار باشد، مدلی که در جریان نمایشگاه خودرو چنگندو 2020 رونمایی شد.

تصاویر چندانی از محیط داخلی خودرو به بیرون درز نکرده‌اند اما انتظار می‌رود یک صفحه نمایش بزرگ را در داخل خودرو شاهد باشیم. این صفحه نمایش دو تکه بوده و به طور همزمان اطلاعات سیستم سرگرمی و اطلاعات حیاتی خودرو را نشان می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *